Ege Üniversitesi

"Bilimin Sanatla Buluşması"

Egeden

DAHA FAZLA


‹
Ege Üniversitesi CERN’de

Ege Üniversitesi ile Dünyanın en büyük parçacık fiziği araştırma laboratuvarı CERN-FCC çalışma grubu arasında mutabakat metni imzalandı. CERN FCC çal devamı..
Rektör Prof. Dr. Budak’ın Ege Üniversitesi için giriş...

    Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak’ın, Maliye Bakanlığı nezdinde yürüttüğü girişimler sonuç verdi. Maliye Bakanlığı, Ege devamı..
Sağlık Bakanı Dr. Demircan, Ege Üniversitesini ziyaret ...

    İzmir’de bir dizi programa katılmak üzere kente gelen Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan, Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak’ı ziyaret devamı..
Ege Üniversitesi Rektörü Sosyal Medya Fenomeni

Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, göreve geldiği ilk günden itibaren sosyal medya hesaplarını aktif kullanıyor. Kısa süreli rektörlüğü devamı..
Ege Üniversitesi’nden bilim dünyasına bir ilk daha

 Ege Üniversitesi (EÜ), Botanik Bahçesi ve Herbaryum Uygulama ve Araştırma Merkezi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Yıldırım, Türkiye’nin endemik bitkiler devamı..
Rektör Prof. Dr. Budak, öğrencilerle kampüs temizliği i...

Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak  sürdürülebilir yeşil kampüs ve temiz bir çevre için öğrencileriyle çöp toplama devamı..
Prof. Dr. Budak yerli ve milli ürün geliştiren Egeli ak...

Ege Üniversitesi öğretim üyeleri diyabetik ayak yaraları için yeni bir tedavi geliştirdi. Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğretim üyeleri tarafından geli devamı..
Ege Üniversitesi Yaya Öncelikli Yeşil Kampüs Projesi

Ege Üniversitesi sürdürülebilir bir kampüs yaşamının sağlanması ve temiz bir çevre bilincinin oluşturulması amaçları ile  “Yaya Öncelikli Yeşil K devamı..
›

Tarih


Kategori


Sempozyum
sempozyum


Güncel

Rektörümüzden