Ege Üniversitesi

"Huzurlu Üniversite, Kaliteli Eğitim, Aydınlık Gelecek"

Egeden

DAHA FAZLA


‹
Dünya 3’üncüsü liseliler Egeli oldu

  Amerika Birleşik Devletleri’nde liseler arasında düzenlenen en prestijli bilim ve mühendislik proje yarışması ‘Intel-ISEF 2018’de kendi alanlarında dünya devamı..
Rektör Budak’tan Kemalpaşa çıkarması

  Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak ile Egeli akademisyen hem üniversite sanayi işbirliğini geliştirmek hem de yerel yönetimle bölgeye kazandırı devamı..
Ege Üniversitesi’nden gurur veren başarı

    Ege Üniversitesi dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamalarını yapan “Dünya Üniversite Sıralaması Merkezi (CWUR) ve Leiden Üniversitesi CWTS L devamı..
Ege Ar-Ge ve İnovasyonla Yükseliyor

Ege Üniversitesi araştırma üniversitesi olma yolunda emin adımlarla ilerlerken hayata geçirilen yeniliklerle ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan devamı..
Ege Üniversitesi kampüsüne modern yönlendirme levhaları

            Ege Üniversitesinde görüntü kirliliğine neden olan ve eskiyen yönlendirme levhaları yenilenerek modern görün&u devamı..
Egeliler Türkiye’nin gururu oldular

       Ege Üniversitesi Estetik Grup Jimnastik Takımı, Budapeşte’den kupa ile döndü.      19.Estetik Grup Cimnastik Dü devamı..
EÜ Tıp Fakültesi, ‘Sağlık Turizmi’ alanında öneml...

  Ülkesinde ilerleyen yaşı nedeniyle ameliyat olması riskli bulunan İngiliz vatandaşı Leslie Joseph Howard, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde akrabasının karaciğer devamı..
İhtiyaç sahibi öğrencilere bayramlık hediye ettiler

  Ege Üniversitesi Rektörlüğü ‘‘ Bir Tebessüm de Sen Yarat’’ kampanyası ile Bornova’da eğitim gören ilk ve ortaokul öğrenci devamı..
›

Tarih


KategoriGüncel


Rektörümüzden