Ege Üniversitesi

"Huzurlu Üniversite, Kaliteli Eğitim, Aydınlık Gelecek"

Üniversitemizden Haberler

DAHA FAZLA


‹
Egeliler 64’üncü yılda iftar programında buluştu

Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, Türkiye’nin 4’üncü üniversitesi olarak kurulan Ege Üniversitesinin (EÜ) mensuplarını, E&Uum devamı..
Egeli genç girişimcilerin TÜBİTAK BiGG başarısı

Türkiye genel başarı ortalaması yüzde 26 iken BİGG-Ege Üniversitesi girişimcileri  yüzde 50’lik bir oran ile desteklendi Türkiye Bilimsel ve Teknolojik devamı..
Eܒden “Özel Eğitim Şenliği”

Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde, Engelsiz Ege Birimi ve Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile “Özel Eğitim Şenliği” ger devamı..
Aliağalılardan Rektör Budak’a ziyaret

İzmir’in Aliağa İlçesi Belediye Başkanı Serkan Acar ile muhtarlar, ilçedeki STK temsilcileri ve üreticiler Ege Üniversitesi (EÜ) Rektörü Prof. Dr. Necde devamı..
“Çizgilerin Dışında” Ege’ye ödülle döndü

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü 2’inci sınıf öğrencileri Ekrem Özgenç ve  Lale Gurbanova’nın y devamı..
Rektör Budak, “Ülkemizin yerli ilaç üretimine katkıda b...

Türkiye’de her yıl akademik eczacılık eğitiminin başladığı 14 Mayıs, 1968 yılından beri Eczacılar Günü olarak kutlanıyor. Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Konfera devamı..
Ege’de özel bireylerden muhteşem gösteri

Ege Üniversitesi’nde Dünya Engelliler Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte, özel bireyler sahne aldı. Renkli görüntülerin oluştuğu etkinlikte konuşan Eg devamı..
Ege’de “Yüz Anomalilerine Multidisipliner Bakış Paneli”...

 Ege Üniversitesi Atatürk Sağlık Meslek Yüksek Okulu Odyometri Programı, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı, Engelsiz Ege Biri devamı..
Ege Üniversitesi ve Ankara bütünleşti

Ankara’da temaslarda bulunan Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bakanlarla görüştü. Ege Üniversitesindek devamı..
Ses hastalıkları tedavisine yeni soluk, “Doctor Vox”

Ege Üniversitesi(EÜ) Devlet Türk Musikisi Konservatuvarında “Ses Sağlığı” dersleri de veren Op. Dr. İlter Denizoğlu, EÜ Bilim Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi devamı..
EGEÇEM’den “Çocuk Şenliği”

Ege Üniversitesi Çocuk Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (EGEÇEM) ile Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile “2. EGEÇEM &Cc devamı..
Su Ürünleri Dekanlar Konseyi toplantısı Ege’de yapıldı

Ege Üniversitesi (EÜ) ‘Su Ürünleri Dekanlar Konseyi’ toplantısına ev sahipliği yaptı. Türkiye’nin farklı bölgelerindeki üniversitelerin su ü devamı..
Rektör Prof. Dr. Budak, “Türk milleti, köklü bir mille...

Atatürk Kültür Dil ve Tarih Yüksek Kurumu, Ege Üniversitesi (EÜ),  Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ile Tü devamı..
EÜ Tanıtım Günlerine 12 bin öğrenci katıldı

Ege Bölgesi başta olmak üzere ülkemizde eğitim öğretimlerinde devam eden liselerin son sınıf öğrencilerine, Ege Üniversitesinin fakülte ve yüksekokullarını, devamı..
Üniversite bünyesinde uygulamalı ilk tarım festivali

Ege Üniversitesi (EÜ) Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak’ın önerisi üzerine, EÜ Ziraat Fakültesi tarafından, bir üniversite bünyesinde ilk kez uy devamı..
›
Tarih
Kategori
Tiyatro/Konser
Mahur FaslıTiyatro/Konser
Viyolonsel Dinletisi

Tiyatro/Konser
İzgeSeminer/Söyleşi
Atatürk ve SanatKonferans/Kongre/Sempozyum
1. MS Sağlıklı Yaşam Sempozyumu