Ege Üniversitesi

"Huzurlu Üniversite, Kaliteli Eğitim, Aydınlık Gelecek"

Üniversitemizden Haberler

DAHA FAZLA


Ege Çimen Gözlü Sezen’ini Sonsuzluğa Uğurladı

Ege Üniversitesi (EÜ) kampüsünde yaşanan elim bir trafik kaza sonucu hayatını kaybeden Ziraat Fakültesi mezunu Sezen Zambak için cenaze töreni devamı..
“Ege Üniversitesi Orman Okulu” faaliyetlerine hızlı baş...

EÜ Orman Yangınlarıyla Mücadele Çalışma Grubu, Orhanlı Köyü’nde  “Ege Üniversitesi Orman Okulu”  faaliyetlerine devamı..
Rektör Budak “Üniversite olarak ekonomimize can suyu ol...

“Üniversite Sanayi İşbirliğinde Ege Üniversitesi Modeli” tanıtıldı İZMİR(Ege Ajans)-  Türkiye’de ilk olan ve iş dünyasında heyecanla devamı..
Egeli bilim insanlarından “Milli ve Yerli İlaç” gelişti...

Ege Üniversitesi ile Amerika Birleşik Devletlerinde öncü kanser merkezlerinden olan MD Anderson Kanser Merkezi işbirliği yapacak. Ege Üniversitesinde son yıllarda devamı..
Ege Üniversitesi toplum ile bilimi buluşturmaya devam e...

Ege Üniversitesi (EÜ) Rektörlüğü ve  Ege Üniversitesi Gözlemevi Uygulama ve Araştırma Merkezi işbirliği ile “EÜ Gökyüzü devamı..
Ege Üniversitesi’nde yeni hedef; “Ekoturizm”

Türkiye’nin alanlarında ilk ve tek olan müzeleri,  tarihi yapıları, köşkleri, anıt ağaçları,  zengin florası- faunası  ve devamı..
Ege Üniversitesi’nin akademik performansı artarak devam...

URAP 2018-2019 dünya alan sıralamasında Ege Üniversitesi, 7 bilim alanında dünya sıralamasında yer aldı Ege Üniversitesi’nin akademik performansı artarak devam devamı..
2 bin kişilik kısmı 1 yıl içinde bitiyor

Ege Üniversitesi (EÜ) Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak’ın EÜ merkez kampüsü içinde yer alan Kredi ve Yurtlar Kurumunun kapasitesinin devamı..
Ege’de can dostlar için “Tedavi İstasyonu” kuruldu...

  Ege Üniversitesi Hayvan Hakları Topluluğu’nun girişimleri ve Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak’ın katkılarıyla Ege Üniversitesi devamı..
Egeli Gençler Milli Mücadele Kahramanını Unutmadı

Egeli gençler, Milli Mücadelenin bilinmeyen kahramanlarından Yıldırım Kemal’in köyünü ziyaret ederek, kabri başında dualar ettiler. Büyük devamı..
Bilim İnsanları Ege’yi Tercih Etti

Dünyanın sayılı üniversitelerinde görev yapan akademisyenler, çalışmalarını sürdürmek için Ege Üniversitesini (EÜ) tercih ettiler. devamı..
Ege Üniversitesi Zafer Yürüyüşünde

Büyük Taarruz’un 97. yıl dönümü dolayısıyla gerçekleştirilen   “Zafer Yürüyüşü”ne Prof. Dr. Hasan Mert’in devamı..
Yenilenen EÜ Açık Yüzme Havuzu hizmete girdi

Ege Üniversitesi yenilenen Açık Yüzme Havuzu yapılan açılış töreni ile hizmete girdi. Açılış törende konuşan Ege Üniversitesi devamı..
Bilgi birikimimizi her kesimle buluşturuyoruz

Ege Üniversitesi Köyümüzde” projesi Bayındır Çınardibi Mahallesinde Ege Üniversitesinin bilgi birikimini toplumla paylaşmak amacıyla geliştirdiği devamı..
EÜ, TÜBİTAK tarafından en çok projesi desteklenen 4 ünc...

Egeli akademisyenlerin 12 projesi kabul gördü Ege Üniversiteli akademisyenlerin projeleri TÜBİTAK tarafından destek görmeye devam ediyor. Türkiye Bilimsel ve devamı..

Güncel

Tarih
Kategori
Konferans/Kongre/Sempozyum
16. Ege Romatoloji Günleri