Ege Üniversitesi

"Huzurlu Üniversite, Kaliteli Eğitim, Aydınlık Gelecek"

Egeden

DAHA FAZLA


‹
Rektör Prof. Dr. Budak, “Sigaradan arındırılmış bir ka...

Hedefimiz “Dumansız Ege” Rektör Prof. Dr. Budak, “Sigaradan arındırılmış bir kampüs hedefliyoruz”   Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr devamı..
“Dede Korkut Mirası” UNESCO listesine alındı

*UNESCO’ya gönderilen Dede Korkut dosyasına önemli katkılar sağlayan Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü Türk Halk Bilimi Anabilim Da devamı..
Sayıştay Başkanı Baş, Eܒ de Gençlerle Buluştu

Ege’ de “Muhasebe- Denetim Mesleği Geçmişi, Bugünü, Geleceği ve Kariyer Planlaması” Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari devamı..
İyi huylu prostat tümöründe cerrahi müdahaleye gerek ka...

EÜ Fen Fakültesi Kimya Bölümü Anorganik Kimya Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hayati Türkmen ve lisansüstü öğrencilerinden oluşan araştı devamı..
EÜ Kasım ayında da medyanın zirvesinde

Medya Takip Merkezi (Interpress)’in 1-30 Kasım 2018 tarihleri arasında derlediği verilere göre, Ege Üniversitesi Kasım 2018’de haberleri en çok okunan ve en çok devamı..
EÜ sağlık alanında birçok akademik ve hizmet birimini b...

Uluslararası alanda tanınırlığını her geçen gün artıran Ege Üniversitesi, dünya üniversitesi olma yolundaki altyapısını hazırlayacak olan araştırma, eğitim- öğretim devamı..
Egeli öğrenciler kafeleri değil kütüphaneyi tercih ediy...

Ege Üniversitesi Merkez Kütüphanesi, Egeli öğrenciler için bir yaşam merkezi haline geldi. Egeli öğrenciler, Rektör Prof. Dr. Necdet Budak’ın öğrenci devamı..
Prof. Dr. Budak, “Ülkemizi başarıyla temsil eden milli ...

Ege Üniversitesi’nde yeniden yapılandırılan Gençlik ve Spor Kulübü öncülüğünd e farklı branşlarda yetiştirilen sporcular, ulusal ve uluslararası devamı..
Ege’de akciğer kanseri tedavisine yönelik buluş

 Ege Üniversitesi (EÜ) Nükleer Bilimler Enstitüsü ile EÜ İlaç Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma Uygulama Merkezinde (ARGEFAR) yürütülen devamı..
Ege Üniversitesinde “Sanal Pos Satış Sistemi”ne geçildi...

Ege Üniversitesi’nde sunulan hizmetlerin kalitesini artırmak ve zamanın daha verimli kullanılması adına sürdürülen dijitalleşme çalışmaları tüm hızıyla devam e devamı..
Ege Üniversitesi Hastanesi Mutfağının ”Güvenli Yemek Ür...

Ege Üniversitesi Hastanesi Mutfağı ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Kalite Belgesini almaya yeniden hak kazandı.Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak devamı..
Ege’de “Paylaşımlı Bisiklet Sistemi” hayata geçirildi

Ege Üniversitesi’nde sürdürülebilir bir kampüs yaşamının sağlanması ve temiz bir çevre bilincinin oluşturulması için yapılan “Yaya Öncel devamı..
Türkiye’nin çim alanları Egelilere emanet

Ege üniversitesi(EÜ) Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, Türkiye’nin ilk Çim Uygulama ve Araştırma Merkeziyle ilgili Bayındır Meslek Yüksekokulunda ö devamı..
TÜRKPA 10. Yılını İzmir’de kutladı

TBMM tarafından İzmir’de düzenlenen ve Ege Üniversitesi’nin desteklediği Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi (TÜRKPA) 8. Genel Kurulu, TÜRKPA 1 devamı..
Rektör Budak, “Akademik bilgi ve kültürel kaynak ihraç ...

Ege Üniversitesi e-Kitapları “Sayısal Kitap Türkçe e-Kitap” veritabanında yer almaya başladı. Türkiye’nin ilklerinden olan telifli akademik e-kitap anlayışı devamı..
›

Tarih


Kategori


Güncel


Rektörümüzden