Ege Üniversitesi

"Huzurlu Üniversite, Kaliteli Eğitim, Aydınlık Gelecek"

Ord. Prof. Dr. Muhittin EREL
11.03.1958 - 10.03.1960

Prof. Dr. Mustafa ULUÖZ
11.02.1960 - 10.12.1963 / 28.10.1967 - 28.10.1971

Prof. Dr. Celal SARAÇ
11.12.1963 - 27.10.1965

Prof. Dr. Vehbi GÖKSEL
28.10.1965 - 27.10.1967

Prof. Dr. Yusuf VARDAR
28.10.1971 - 21.09.1974

 

Prof. Dr. Necati AKGÜN
31.09.1974 - 07.06.1977

Prof. Dr. Hakkı BİLGEHAN
07.06.1977 - 01.10.1980

Prof. Dr. İbrahim KARACA
02.10.1980 - 31.07.1982

Prof. Dr. Sermet AKGÜN
01.08.1982 - 20.08.1992

Prof. Dr. Refet SAYGILI
20.08.1992 - 06.08.2000

Prof. Dr. Ülkü BAYINDIR
06.08.2000 - 06.08.2008

Prof. Dr. Candeğer YILMAZ
06.08.2008 - 12.08.2016

Prof. Dr. Necdet BUDAK
18.10.2017 - .............