Ege Üniversitesi

"Huzurlu Üniversite, Kaliteli Eğitim, Aydınlık Gelecek"

Sözleşmeli Alım İlan Sonuçları

T.C.

EGE ÜNİVERSİTESİ

4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM SONUÇLARI

 

07.05.2018 Tarihli Sabah Gazetesi ve Kurumumuzun Resmi web adresi http://www.ege.edu.tr de yayınlanan sözleşmeli personel alım ilanına başvuranlardan, kazanan ve yedek olanların Adı Soyadı , Ünvanı ve KPSS puanı aşağıda listelenmiştir.

Atanmaya hak kazanan adayların ( 01.06.2018 Cuma Mesai Sonu) Döner Sermaye Personel Bürosuna şahsen müracaatları gerekmektedir. Bu süre içinde müracaat etmeyen adayın yerine yedek aday alınacaktır.

Yedek adaylarla, asıl listede isimleri olan adayların başvuru yapmaması durumunda (Başvuru sırasında beyan ettikleri Telefon ve adres üzerinden ) irtibat kurulacaktır.

Adayların müracatları sırasında aşağıda sıralanan evrakları hazır bulundurmaları gerekmektedir.

1- Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin aslı

2- Kimlik Belgesi

3- 2 adet Fotoğraf

4- Mezun Belgesi ( E-Devlet üzerinden alınması )

5- Adli Sicil Kaydı ( E-Devlet üzerinden alınması )

6- Güvenlik Soruşurması Arşiv Araştırması Formu ( 3 nüsha bilgisayar ortamında eksiksiz doldurulup fotoğraf yapıştırılacaktır. )

Önemli Not:

1- Adaylarlardan yukarıda sıralanan belgeler alınarak Güvenlik ve Arşiv araştırması, ilgili kurumlar aracılığı ile yapılacak olup, Güvenlik ve Arşiv araştırması olumlu sonuçlanan adaylar için, iş başı tarihi ayrıca duyurulacaktır.

2 Atanmaya hak kazanan adaylardan belirlenen İş başı tarihinde ; Akciğer Grafisi ve HBSAG,Anti HBS,Anti HBC,Anti HCV, Anti HİV Testleri ile Sağlık Kurulu Raporu ( Hemşire-Sağlık Teknikeri olarak çalışmasında engeli olmadığına dair, Tam Teşekküllü bir Kamu Hastanesinden alınan Heyet Raporlar geçerli olacaktır. ) teslim etmeleri istenecektir.

 

LİSTEYE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.