Ege Üniversitesi

"Huzurlu Üniversite, Kaliteli Eğitim, Aydınlık Gelecek"

Üniversitemizden Haberler

DAHA FAZLA


Ege Patolojiye dünya standartlarında laboratuvar

Özel sektör ve üniversite örnek bir iş modeliyle sağlık hizmeti verecek Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Patoloji Anabilim dalına çağın gereksinimlerin devamı..
Ege’ nin spor tesisleri baştan sona yenilendi

Ege Üniversitesi (EÜ) kampüsündeki tüm spor tesisleri Gençlik ve Spor Bakanlığının desteğiyle baştan sona yenilendi. Kampüsün 4 farklı noktasına 2,5 kilome devamı..
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi “A PLUS HASTAN...

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Sağlık Bakanlığı Verimlilik ve Kalite Daire Başkanlığı tarafından yapılan değerlendirmede, 96.28 puan alarak “A Plus Hastane” se devamı..
Rektör Budak, EÜ de TÜBİTAK Ar-Ge Merkezi kurulması söz...

  Cumhurbaşkanlığı Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu Başkan Vekili aynı zamanda Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Prof. Dr. Hasan Ma devamı..
Ege Üniversitesi Çeşme Turizm Fakültesi’ne ilçeden tam ...

Ege Üniversitesinin turizm sektörünün gelişmesi için Çeşme Turizm ve Otelcilik Yüksekokulunu fakülteye dönüştürmek için attığı cesu devamı..
Bornovalı çocuklar yaz tatilinde Egeli oldu

Ege Üniversitesi yaz tatilinde kapılarını çocuklara açtı. Ege Üniversitesin potansiyelini toplumla ve paydaşlarla buluşturan Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr devamı..
“Tohum, Tohumculuk ve Teknolojileri” kitabına Ege’den ö...

Ege Üniversitesinden 10 öğretim üyesi, Bitki Islahçıları Alt Birliği organizasyonunda hazırlanan 4 ciltlik “Tohum, Tohumculuk ve Teknolojileri” adlı kitaba katkı s devamı..
Ege Üniversitesi bilimsel birikimini bölgeyle paylaşıyo...

Ege Üniversitesi (EÜ) ile Uşak Deri (Karma) Organize Sanayi Bölgesi arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında, OSB’deki firmalar, EÜ’nün devamı..
Prof. Dr. Budak, “Biz İzmir’in, Ege’nin, Bergama’nın ge...

“Ege Üniversitesi Köyümüzde” projesi bu kez Bergama İlçesi Kozak Yaylası Yukarıbey Mahallesi’nde düzenlendi. Ege Üniversitesinin, bilgi biriki devamı..
İzmir Tarım Teknoloji Merkezi çalışmaları sürüyor...

Ege Üniversitesi (EÜ) ile İzmir Ticaret Borsası (İTB) ortaklığında EÜ Ziraat Fakültesi Menemen Çiftliği’nde, tarımda bilişim teknolojileri ve yüksek teknoloji devamı..
Ege Üniversitesi’nde “11. Tercih Günleri” başladı...

Ege Üniversitesi Merkez Kütüphanede başlayan EÜ 11. Tercih Günleri’nin ilk  gününde Ege Üniversitesini yüzlerce öğrenci aileleriyle birl devamı..
Yeni Egelileri yeşil, huzurlu ve güvenli bir kampüs bek...

Türkiye’nin en köklü üniversiteleri arasında yer alan Ege Üniversitesi Ailesine katılacak, yeni Egelileri; dört mevsim yeşil, yaya öncelikli, sürdü devamı..
EÜ Havacılık MYO gençleri havacılık sektörüne hazırlıyo...

Ege Üniversitesi Havacılık Meslek Yüksekokulunda “Uçak Komponentleri Bakımı” konulu mesleki eğitiminin ilk aşamasını başarıyla tamamlayan 50 kursiyerin sertifika tö devamı..
Tercihim Ege

Ege Üniversitesi(EÜ), her yıl olduğu gibi bu yıl da üniversite adayı gençlere Ege Üniversitesi’nin bölümlerini, eğitim ve sosyal imkânlarını tanıtma devamı..
Egeli Akademisyenler TAKD Yönetim Kuruluna Seçildi

Türk Akciğer Kanseri Derneği’nin (TAKD) gerçekleştirilen olağan kongresinde Ege Üniversitesi mensubu akademisyenlere önemli görevler verildi.  Egeli akadem devamı..

Güncel

Tarih
Kategori