Ege Üniversitesi

"Huzurlu Üniversite, Kaliteli Eğitim, Aydınlık Gelecek"

Üniversitemizden Haberler

DAHA FAZLA


‹
Kampüste kök hücre ve kan bağışı seferberliği

Ege Üniversitesi (EÜ) toplum yararına sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. “Bu Projede İyilik Var. İyilik Hayat Kurtarır” projesi, EÜ Rektörlü devamı..
Rektör Budak’tan girişimcilere sakız ağacı yetiştiricil...

Ege Üniversitesi (EÜ) Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, sakız ağacı yetiştiriciliği üzerine dünyadaki ilk doktora tezinin sahibi olan EÜ Ziraat Fakültesi Ö devamı..
“Hava Polen Durumu” uyarılarına başlandı

Ege Üniversitesi ve Meteoroloji Genel Müdürlüğünün ortak projesiyle “polen” kaynaklı alerjilere karşı tahmin ve uyarıda bulunma uygulaması İzmir’den devamı..
Türk Halk Dansları Topluluğu Türkiye birincisi

Ege Üniversitesi (EÜ) Türk Halk Dansları Topluluğu (TÜHAD), Türkiye Üniversitesi Sporları Federasyonu tarafından Çorum’da düzenlenen 17. Ünivers devamı..
EÜ Eğitim Alanındaki İşbirliklerine Yenilerini Ekliyor

Ege Üniversitesi ile Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, eğitim alanındaki işbirliklerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Ege Üniversitesi ile Bornova İl&cce devamı..
Ege Üniversitesi Çocuk Kardiyoloji Servisi yenilendi

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuk Kardiyolojisi Servisi yenilenerek hizmete açıldı. İzmir Özel Türk Koleji (İTK) devamı..
Prof. Dr. Budak “Kütüphaneler kültür ve medeniyet birik...

Ege Bölgesi’nin ve Türkiye’nin en donanımlı ve zengin kütüphanelerinden birisi olan Ege Üniversitesi Merkez Kütüphanesi, geleneksel ve dijital kaynakl devamı..
“Ege Üniversitesi Üretiyor” sergisi görücüye çıktı

  Ege Üniversitesi Prof. Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi’nde üniversitenin ürün ve hizmetlerinin tanıtılması amacıyla “Ege Ünivers devamı..
Egeli akademisyenler “Gençler İçin Dijital Okuryazarlık...

Ege Üniversitesi (EÜ) ile Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında, ilçedeki okullarda eğitim gören ortaokul ve lise öğrencilerine, “ devamı..
Egeli akademisyen kanser tedavisine yönelik manyetik si...

Ege Üniversitesi (EÜ) Nükleer Bilimler Enstitüsü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Perihan Ünak ve çalışma ekibi, kanser tedavisi ve kanserli hücre gö devamı..
Ege Üniversitesi’nde “Nevruz Bayramı” coşkuyla kutlandı...

Ege Üniversitesi’nde (EÜ) 21 Mart Nevruz Bayramı coşkuyla kutlandı. EÜ Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü, Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı ve Sağ devamı..
“Diş Hekimliği için Anatominin Temelleri” Egeli akademi...

Uluslararası sağlık yayınları içerisinde önemli kayna  k kitaplar arasında yer alan “Diş Hekimliği için Anatominin Temelleri” kitabı, Egeli akademisyenlerin devamı..
Ağbal, “Ege Üniversitesi’ne desteğimiz sürecek”

Ege Üniversitesi (EÜ) Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak’ı ziyaret eden Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı ve YÖK Üyesi Naci Ağbal, Ege Üniv devamı..
22 milyon yıllık yolculuk Türkiye’de son buldu

Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ozan Ünsalan, Bingöl’ün Sarıçiçek Köyü&rsqu devamı..
Rektör Budak, “Çanakkale, bir millettin dirilişinin adı...

Ege Üniversitesinde “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü” etkinliği düzenlendi. Etkinliğe Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet devamı..
›
Tarih
Kategori
Konferans/Kongre/Sempozyum
Hz. Peygamber\'in Evrensel Mesajı

Konferans/Kongre/Sempozyum
1. MS Sağlıklı Yaşam Sempozyumu