Ege Üniversitesi

"Huzurlu Üniversite, Kaliteli Eğitim, Aydınlık Gelecek"

Üniversitemizden Haberler

DAHA FAZLA


‹
Ege Üniversitesi’nde “Nevruz Bayramı” coşkuyla kutlandı...

Ege Üniversitesi’nde (EÜ) 21 Mart Nevruz Bayramı coşkuyla kutlandı. EÜ Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü, Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı ve Sağ devamı..
“Diş Hekimliği için Anatominin Temelleri” Egeli akademi...

Uluslararası sağlık yayınları içerisinde önemli kayna  k kitaplar arasında yer alan “Diş Hekimliği için Anatominin Temelleri” kitabı, Egeli akademisyenlerin devamı..
Ağbal, “Ege Üniversitesi’ne desteğimiz sürecek”

Ege Üniversitesi (EÜ) Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak’ı ziyaret eden Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı ve YÖK Üyesi Naci Ağbal, Ege Üniv devamı..
22 milyon yıllık yolculuk Türkiye’de son buldu

Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ozan Ünsalan, Bingöl’ün Sarıçiçek Köyü&rsqu devamı..
Rektör Budak, “Çanakkale, bir millettin dirilişinin adı...

Ege Üniversitesinde “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü” etkinliği düzenlendi. Etkinliğe Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet devamı..
Minikler, Ege’de beynin yapısını keşfettiler

Her yıl Mart ayının 3’üncü haftası “Dünya Beyin Haftası” olarak kutlanıyor. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, Türkiye Beyin Araştırmaları ve Sinirbilim devamı..
Ege’de Genç Girişimciler İş Başında

Üniversite öğrencilerinin iş hayatına alışabilmesi için Mezunlarla İletişim Ofisi ve Kariyer Başarı Merkezi gibi uygulamaları hayata geçiren Ege Üniversitesi, toplulukl devamı..
EBAT’tan Onkoloji Kongresi

Ege Üniversitesi Bilimsel Araştırma Topluluğu ( EBAT) tarafından düzenlenen 5. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi Tıp Fakültesi öğrencilerini bir araya getirdi. Muhiddin Erel Amfi devamı..
Egeli Bilim İnsanı Prof. Dr. Şule Erten Ela, “Akademini...

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar” ödülleri sahiplerini buldu. Ege Üniversitesi devamı..
Rektör Budak, Aliağa ve Bergama meslek yüksekokullarını...

Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, “Rektör Öğrenci Söyleşileri” kapsamında periferide bulunan meslek yüksekokullarını ziyaret etmeye dev devamı..
Ege Üniversitesi SOBİAD Veritabanına Abone Oldu

Ege Üniversitesi, Türkiye merkezli en çok sosyal bilimler makalesinin bulunduğu yerli  indeks olan SOBİAD (Sosyal Bilimler Atıf Dizini) Veritabanına abone oldu. Ege Ünive devamı..
YÖK’ün “Şüpheli, Korsan, Yağmacı, İstismarcı Dergi” Kar...

Ege Üniversitesi Senatosu; uluslararası literatürde “şüpheli, korsan, yağmacı, istismarcı  (predatory)” dergilerde yapılan yayınların ve bu tür dergilere verile devamı..
EÜ Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü yeni hizmet binası...

Ege Üniversitesi Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğünün yeni hizmet binası düzenlenen törenle hizmete açıldı. Ege Üniversitesi ana kampüs devamı..
EÜ Sosyal Sorumluluk Projeleri Koordinatörlüğü’nden hız...

Rektör Budak, “Topluma faydalı, insan odaklı çalışmalara önem veriyoruz” Ege Üniversitesi bünyesinde, toplumsal faydayı sağlayacak sosyal sorumluluk proje devamı..
Türkiye’nin ilk ve tek akademik tohumculuk merkezi Ege’...

Tohumculuk sektörünün geliştirilmesi için araştırmalar yapan, bilimsel çalışmalar gerçekleştiren, mühendisler ve araştırmacılar yetiştiren Ege Üniversi devamı..
›

Güncel

Tarih
Kategori


Acil Duyurular
Fulbright Bursları