Ege Üniversitesi

"Huzurlu Üniversite, Kaliteli Eğitim, Aydınlık Gelecek"

Egeden

DAHA FAZLA


‹
EÜ İletişim Fakültesi eğitimi ve uygulama olanakları il...

Ege Üniversitesi (EÜ) İletişim Fakültesi, donanımlı akademik kadrosu, son teknolojiyle donatılan uygulama birimleri ve sektörde adından söz ettiren mezunları ile fark yarat devamı..
Egeli sosyal bilimciler, projeleri ile geleceğe ışık tu...

Ege Üniversitesinde; sosyal ve beşeri bilimler alanında çalışmalar yürüten akademisyenler, projeleri ile geleceğe ışık tutuyorlar. Ege Üniversitesinde oluşturulan bilim i devamı..
Ege’nin “Türkiye’nin Kadın Balıkçıları” Projesine Ödül

Ege Üniversitesi (EÜ) Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Dr. Huriye Göncüoğlu Bodur’un yürüttüğü “Türkiye devamı..
Ege’de Tarım Bayramı Bakan Dr. Pakdemirli’nin katılımıy...

Bakan Dr. Pakdemirli, “Bir ülkede savunma ne kadar önemliyse, tarım da o kadar önemlidir” Ege Üniversitesi tarafından düzenlenen "Türkiye'de Tar devamı..
Organ nakliyle yeni yaşamlarına kavuştular

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi gören 4 hasta daha organ nakliyle sağlığına kavuştu.  EÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, organ nakli olan devamı..
Prof. Dr. Mandal “2018 yılında toplam 27 bin 468 projey...

Ege Üniversitesi(EÜ)  Mühendislik Fakültesi Turgut Yazıcıoğlu Konferans Salonu’nda Ege Üniversitesi üst yönetimi, senato üyeleri, akademisyenl devamı..
Rektör Budak’tan sınavlara hazırlanan öğrencilere deste...

Ege Üniversitesinde (EÜ) gelenekselleşen sınav dönemlerinde kütüphanenin 24 hizmet vermesi uygulaması, öğrenciler tarafından yoğun ilgi görüyor. EÜ devamı..
Sağlık Bakanlığı’ndan EÜ Kadın Doğuma teşekkür

Sağlık Bakanlığı, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalını, normal doğum konusundaki başarılı çalışmalarından dolayı “Teşekkür Belgesi& devamı..
Türkiye’nin ilk beyin atlaslı Nöroanatomi kitabına Ege...

 Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gülgün Şengül,  Türkiye’nin ilk beyin atlaslı ve 323 orijinal & devamı..
Medya 2018’de Ege’yi Konuştu

Ege Üniversitesi, Türkiye’nin tüm devlet ve vakıf üniversiteleri arasında üniversite haberlerinin yayınlandığı gazetelerin erişimi, tirajı ve haber sayılarında 2018 y devamı..
Yeni bitki keşifleri ile hem ekonomiye hem de literatür...

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de endemik bitki türlerinin sağlık ve ekonomiye önemli katkısının olduğu biliniyor. Özellikle endemik türlerin ilaç ham maddesi ol devamı..
Ege, 610 laboratuvarıyla dev bir bilim üssü

Ege Üniversitesi eğitim altyapısını güçlendirmeye devam ediyor. Ege Üniversitesi bir yandan laboratuvar alt yapısını gelişen ve değişen teknolojilerin sunduğu imkânlar d devamı..
Ege Üniversitesi Kampüs Master Planı Hazırlanıyor

Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak’ın talimatıyla,  Ege Üniversitesi Yerleşkesi Master Planı hazırlanmaya başlandı. Ege Üniversitesi Yerleşkesi Mast devamı..
Ege Üniversitesi’nde yeni yıl kutlaması

Ege Üniversitesi Rektörlüğü’ne bağlı idari birim çalışanları, Yavuz Özkol Tesisleri’nde düzenlenen yeni yıl kutlamasında bir araya geldi. Ege Ü devamı..
Prof. Dr. Başoğlu, ‘‘Yılda ortalama 2 bin 500 hastaya ...

Halk arasında uyku apnesi olarak bilinen “Obstrüktif Uyku Apne Sendromu” konusunda Türkiye’nin en önemli uyku laboratuvarlarından biri Ege Üniversitesi Tıp Fak devamı..
›

Tarih


KategoriGüncel


Rektörümüzden