canlı destek

Beslenme

YEMEKHANELER

Üniversitemiz, öğrencileri ile idari ve akademik personelimizin sağlıklı, dengeli, hijyenik, lezzetli ve kaliteli beslenmesini amaçlamaktadır. Kampüs içerisinde 2 öğrenci yemekhanesi ve 8 personel yemekhanesi bulunmaktadır. Ücreti karşılığında 4 çeşitten oluşan öğle yemeği(11.30-13.30) hizmeti verilmekte ve yemek listeleri bir ay önceden hazırlanarak öğrencilerin bilgisine sunulmaktadır. Yemek satışı, satış noktalarından bakiye yüklenerek web üzerinden bir hafta önceden öğün seçimi yapılması yolu ile gerçekleştirilmektedir.

 

Ayrıntılı bilgi için;

Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Beslenme Hizmetleri Şube Müdürlüğü

Tel  : 0 (232) 311 36 31                         

          0 (232) 311 24 60

E-Posta :  sksdbbeslenme@mail.ege.edu.tr

 

RESTORAN VE KAFELER

Yemekhanelerimizin dışında, kampüsümüzde öğrencilerimiz için çeşitli tür ve fiyatlarda yemek yeme seçenekleri bulunmakta, 31 kafeterya ve 45 kantin hizmet vermektedir.

 

KONUKEVİ RESTORANI

Türk mutfağının damak tatlarından oluşan zengin menüsü, yenilikçi çizgisi, profesyonel yaklaşımı, üstün hizmet kalite anlayışı ile kış aylarında haftanın belli günleri canlı dinleti müziği programları düzenlenen şık restoranda, bahar yaz ve sonbahar aylarında şelalenin serinliğinde ve yemyeşil bahçesinde  pazartesi günleri ve dini bayramlar hariç hizmet verilmektedir. Talep olması durumunda özel günler ve kutlamalar organize edilebilmektedir. Üniversitemiz öğrencilerine, kimlik kartlarını gösterdikleri taktirde %15 oranında indirim yapılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için

Tel : 0 (232) 388 14 47               

E-Posta : konukevi@mail.ege.edu.tr

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ