Ege Üniversitesi

"Huzurlu Üniversite, Kaliteli Eğitim, Aydınlık Gelecek"

AFET ve ACİL DURUM YÖNETİMİ

A. KRİTİK BÖLGELER

A1. KRİZ MERKEZİ:

(REKTÖRLÜK BİNASI SENATO SALONU )

A2. İLK YARDIM MERKEZİ:

(SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI)

(TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ ACİL SERVİSİ)

A3.TOPLANMA ALANLARI:

(EGE ÜNİVERSİTESİ YERLEŞKE PLANINDA, DOKUZ AYRI BÖLGEDE 1-8 ARASI NUMARA VERİLEREK LOGO İŞARETLERİ İLE BELİRTİLMİŞTİR)

2. AŞAMADA (BORNOVA İLÇESİ VE İZMİR İL SINIRLARI İÇERİSİNDE-AFAD- MÜDÜRLÜĞÜNE TABİ OLUNACAKTIR)

 

B1.KRİZ YÖNETİM EKİBİ
1 OSMAN VESEK
2 ZÜLFİKAR AKSOY
3 VECDİ BAYKAL
B2.ARAMA KURTARMA EKİBİ    
1 MUSTAFA GÜNGÖR 47 FATMA ZENGİN
2 AYŞEGÜL ATALAY 48 KADİR ÖZTÜRK
3 MURAT YAZICI 49 SONNUR BOZTAŞ
4 HÜLYA IŞIL ÇİÇEK 50 OKTAY KALKAN
5 DİLARA FİDAN 51 BETÜL KARATAŞ
6 MEHMET GÜVENÇ 52 ZEHRA ŞAHİN
7 ERSİN HACIOĞLU 53 HALİL ALBAYRAK
8 RANA GÜR 54 FARİZ DENİZ
9 ÖZLEM KARAGÖZ 55 FİLİZ ŞEN
10 ALİ CAN 56 YAŞAR GORAL
11 YILMAZ İLÇİKTAY 57 ASLANKARAKAYA
12 GÜRBÜZ TEKİN 58 ŞÜKRAN YILMAZ
13 FATMA ÖNÇAĞ 59 NERMİN ÇİÇEK GEREN
14 ZÜLFİKAR AKSOY 60 LEFİKA SALTAN
15 SERAP ŞENGÜL 61 ÇAĞLAR TAKMAZ
16 İSMAİL GÜLEÇ 62 MEMET CEM SARIOĞLAN
17 SERDAR SERBEST 63 ÖZGE GÖKEN
18 BURAK ÇAPRAZ B3.ACİL ve İLK YARDIM EKİBİ
19 AYŞE ÇOBAN   ACİL YARDIM EKİBİ
20 NALAN GÖKÇE 1 İLKNUR AKTAŞ
21 SÜHA DURKAN 2 ZEYNEP NURCAN TEZCAN
22 VEYSEL ŞAHAN 3 JÜLİDE GÖRK
23 ŞAFAK KOÇAK 4 EMRE GÜLSEVER
24 AYŞEN YILMAZ 5 BERNA AKSOY
25 AHMET AKYÜZ 6 FADİME BAĞCI
26 BURCU ISLAH 7 ARZU ATA
27 BURCU YÜCEBİLGİN ÇANGÜL 8 SEZER BÜYÜKBAŞ
28 HAMİ BULUT 9 İPEK TEKİN
29 AHMET UYAR 10 MEHMET BAKAN
30 SERKAN BULDANLI 11 MEMET EMİN BOZKIR
31 ZEYNEP DİCLE 12 MİNE GÜN
32 FATMA YILDIZ 13 ARDA PEKSEVNAZAN ARIKAN
33 ÖZGE MİRAÇ EROĞLU 14 METİN CEBELLİ
34 HARUN AY 15 GAMZE DAVRAN
35 FATİH SALİM AKDOĞAN 16 ALİ ANBARLI
36 CENKER ÖZBENEŞ 17 FATMA BİLİR
37 ÜMRAN SATILMIŞ   İLK YARDIM EKİBİ
38 ÖZDAL YILDIZ 1 AYŞEGÜL KUŞ
39 AYŞEGÜL TEKİN 2 DİLEK ARAÇ
40 ÜLKER ŞENTÜRK 3 ŞENAY UZ
41 MEHTAP DURMUŞ 4 BURHAN DUMAN
42 NEZAHAT BAYRAKTAR 5 ELİF NUR SEVEN
43 YAVUZ BABACAN 6 BELMA CAN
44 OZAN GÜNEŞTEK 7 EMİNE ÇELİK
45 ZEKERİYA YENER 8 UMUT YILMAZ
46 GÜLCAN SOMAN 9 EMEL CEBELLİ
 
B4.GÜVENLİK ve GECE EKİBİ   B7.ENERJİ KAYNAKLARI MÜDAHALE EKİBİ
1 İSMAİL ACAROĞLU 1 MURAT ÖZDEMİR
2 EKREM AYDEMİR 2 MEHMET ALİ ARSLAN
3 İSMET TURAN 3 DUYGU CEYLAN SAYIM
4 ALİ ÖZGÜR TUNA 4 KORAY GÜRLEYEN
5 YUSUF BAYCAN 5 GÜNGÖR BALOĞLU
6 ERCAN AKSAKAL 6 MELİKE ZERENER BOZOVA
7 MASHAR ALTUNIŞIK 7 İBRAHİM SEZGİN
8 MESUT KİPEL 8 BASRİ GAZİ
9 ALAATTİN YAĞCI 9 NURİYE KIVILCIM
10 RECEP DEMİRKIRAN 10 HÜSEYİN KÖLEMEZLİ
11 MURAT İNAN 11 ECEM ÜTÜNOLAN ŞENER
12 ALİ FATİH CIVANA 12 ALİ BADDAL
13 ORHAN İPEK 13 OKTAY BALTALI
14 APTİLMUTALİP ALBAYRAK 14 MUAMMER ŞAHİN
15 AZİZ VURAL 15 MELİH ÖĞÜT
B5.ULAŞTIRMA EKİBİ   B8.YARALI HASAR TESPİT BİNA YÖNETİM EKİBİ
1 YILMAZ ŞİMŞEK 1 ZAFER ATALAN
2 SAİT NURİ DİLEK 2 ALİ KURT
3 SEDAT SELVİ 3 MUSTAFA DELEN
4 UĞUR TANGÖR 4 ÖZKAN ERTÜRK
5 MUHARREM EVYAPAN 5 SERPİL ALBAYRAK
6 ORHAN DURSUN 6 FATİH IŞIKHAN
7 NEVZAT AKAKIN 7 HÜSEYİN UYSAL
8 İBRAHİM SAĞDIÇ 8 DİLEK KELEK
9 ÖMER ALTUN 9 MEMİŞ ALİ RİFAT BAŞER
10 İRFAN YILDIZ 10 SONER ATAMAN
11 ZEKİ YARDIMCI 11 CAFER VATANDAŞ
12 ŞAHİN POLAT 12 ELVAN DERYA AĞIRBAŞ
13 AYŞE DURĞAN DBEYS 13 MÜNEVVER GEREN
14 AYŞEGÜL HEPTEMİZ 14 MUSTAFA KEMAL KOÇ
15 MEDİHA AKGÜL 15 FARUK YILMAZ
16 MERYEM ŞİMŞEK 16 SELAHATTİN GÜLER
17 MUTLU ŞİMŞEK 17 AYKUT ERSAN
18 SELMA TUNCA 18 ERSAN BULUT
19 HİCRAN GÜL 19 MUHAMMET ŞABAN
B6.HABERLEŞME, BASIN YAYIN EKİBİ   B9. BARINMA ve GIDA EKİBİ
1 ALİ İHSAN MİMTAŞ 1 FULYA OCAKOĞLU
2 LEVENT KONUŞ 2 YELİZ KUZULU
3 MÜRÜVET ŞEBNEM CANTÜRK 3 YENİGÜL ARİDAK
4 NESRİN KARADUMAN 4 BAYRAM ALİ YAY
5 UMUT EYÜZ 5 BEDRİYE GÜL
6 OYA ÜNER 6 SEVİM KARA
7 ÖZGÜR GÜNGÖR 7 CEYLAN YAY
8 BEGÜM KASAP 8 ÇAĞATAY BARIŞ EROL
9 ERDOĞAN RODOPLU 9 ÇİĞDEM AKLAN
    10 AYŞE AKARSU
11 AYŞE GÜNDÜZ MUTLU
  B10.REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EKİBİ
1 EMEL CEBELLİ
2 ŞÜKRÜ ÇELİK BULAŞIKÇI
3 LEVENT KAYA
4 EZGİ YOLDAŞ BIÇKI
5 DENİZ EVREN
6 DUYGU KANDEMİRCİ
7 SEVİNÇ ÖZKAN